O MNIE

Mam oczko, chaos w głowie i lubię nosić śmieszne skarpetki. Lubię też pisać opka, bawić się scenami, rozmawiać z moimi bohaterami i wyśmiewać ich na każdym kroku za porażki życiowe, które często im wymyślam, a potem opisuję. Zależy mi na tym, żeby to, co piszę, było choć w jakimś stopniu życiowe lub prawdziwe. 
W życiu prywatnym sprzedaję mieszkania, studiuję i randkuję. Szukam swojego księcia na białym koniu, ale ponoć mam zbyt wysokie wymagania (chcę, żeby miał mózg i własną wolę). 
W świecie blogowym oprócz tego opka, piszę jeszcze jedno pod tytułem Włochate serce

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo motywują mnie komcie. Komcie robią mi dzień. Każde - i te z krytyką, i te z pochwałami. Lubię znać myśli czytelnika, które wywołuje w nim mój tekst. Co go rozbawiło, zasmuciło, co było słabe, co fajnie się czytało, co było trafionym pomysłem, a co wygląda na kompletną pomyłkę - wszystko!
Uwaga! Nie uznaję zasady "czytanie za czytanie", więc jeśli wchodzisz tu tylko po to, żeby zostawić mi komentarz bez treści, bo liczysz, że zajrzę do Ciebie i Cię skomentuję - możesz od razu sobie odpuścić. Oczywiście zawsze w wolnej chwili zaglądam na blogi czytelników, ale nie zmuszam się do czytania i komentowania Waszych tekstów, jeśli uznaję, że mi się nie podobają.
Theme by Lydia | Land of Grafic